+48 65 529 36 89 varimed@varimed.pl
Zaznacz stronę

Najnowsze rozwiązania i systemy

Bronchoskop jednorazowy PENTAX Medical ONE Pulmo™

Bronchoskop jednorazowego użytku z doskonałą wydajnością ssania i o wysokiej jakości obrazu HD.
ONE Pulmo™ zapewnia wysoką jakość leczenia bez kompromisów. Ten jednorazowy bronchoskop zapewnia sterylność wraz z imponującym obrazowaniem w jakości HD. Takie cechy ONE Pulmo™ pozwalają rozszerzyć możliwości zastosowań klinicznych poza standardowy zakres jednorazowego użytku. Duży kanał roboczy zapewnia do 50% większą wydajność ssania i umożliwia szybką i skuteczną opiekę nad pacjentem.
Sterylnie zapakowane jednorazowe bronchoskopy są gotowe do użycia w dowolnym miejscu i czasie, co pozwala na szybsze przeprowadzenie zabiegu w nawet najbardziej pilnych przypadkach.

Pobierz pdf →

Zobacz szczegóły →

System Discovery AI

System DISCOVERY AI to innowacyjne narzędzie współpracujące ze sztuczną inteligencją i ukierunkowane dla skuteczniejszej diagnostyki polipów. DISCOVERY™ porównuje w trakcie badania obrazy najtrudniejszych zmian chorobowych z obrazami znajdującymi się w bazie danych, która zawiera tysiące dedykowanych obrazów każdego rodzaju polipów. Dzięki tej bazie danych DISCOVERY™ jest w stanie zdiagnozować zmiany chorobowe, które w innym przypadku byłyby trudne do wykrycia.

Pobierz pdf →

bkSpecto

Najnowszy aparat bkSpecto został zaprojektowany specjalnie dla urologów. Nowatorski i wszechstronny system, umożliwiający szybszą diagnostykę. Pozwala uzyskać doskonałą jakość obrazowania.

Pobierz pdf →

Plasma Typhoon

Innowacyjne rozwiązanie dla poprawy i zachowania higieny w endoskopii oraz zwiększające bezpieczeństwo Pacjenta. Poprzez perfekcyjne suszenie kanałów endoskopu pozwala zminimalizować ryzyko kontaminacji endoskopu po zakończonym reprocessingu.

Pobierz pdf →

 

Nowa głowica robotyczna BK Medical

Nowa, robotyczna głowica stworzona przez BK Medical umożliwia chirurgom większą precyzję oraz efektywność. Niezwykle elastyczna osłona głowicy oraz jej mała średnica ułatwia manewrowanie i nawigowanie w przypadku trudno dostępnych narządów, w ciasnych przestrzeniach oraz pod trudnymi kątami, umożliwiając lepszą wizualizację. Szerokie pole widzenia połączone z doskonałą jakością obrazowania oraz zastosowanie czułego, kolorowego Dopplera umożliwiają tworzenie precyzyjnych obrazów, pozwalając chirurgom dostrzec szczegóły oraz tworzyć precyzyjne obrazy zmian nowotworowych z zastosowaniem obrazowania kontrastowego w czasie rzeczywistym. Głowica ultrasonograficzna bezproblemowo łączy się z TileProTM i wyposażona jest w długi przewód, co ułatwia jej użytkowanie na sali operacyjnej. Może być w pełni zanurzona, co ułatwia jej sterylizację oraz czyszczenie. Ma szerokie zastosowanie w chirurgii robotycznej, zwłaszcza przy zabiegach urologicznych, ginekologicznych oraz chirurgii wątroby, trzustki i dróg żółciowych.

Stent EXIME

Przedstawiamy Państwu EXIME®, tymczasowy (min. 1 miesiąc) stent do prostaty firmy ROCAMED dla pacjentów z ostrym lub przewlekłym zatrzymaniem moczu, oczekujących na zabieg lub tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą zostać poddani operacji.
Stent EXIME® umożliwia pacjentom normalne oddawania moczu, zachowanie aktywności seksualnej i komfort życia codziennego.
Poniżej znajdziecie Państwo film instruktażowy.

Balony 12 miesięczne z możliwością zmiany objętości po implantacji