+48 65 529 36 89 varimed@varimed.pl

Najnowsze rozwiązania i systemy

System Discovery AI

System DISCOVERY AI to innowacyjne narzędzie współpracujące ze sztuczną inteligencją i ukierunkowane dla skuteczniejszej diagnostyki polipów. DISCOVERY™ porównuje w trakcie badania obrazy najtrudniejszych zmian chorobowych z obrazami znajdującymi się w bazie danych, która zawiera tysiące dedykowanych obrazów każdego rodzaju polipów. Dzięki tej bazie danych DISCOVERY™ jest w stanie zdiagnozować zmiany chorobowe, które w innym przypadku byłyby trudne do wykrycia.

Pobierz pdf

bkSpecto

Najnowszy aparat bkSpecto został zaprojektowany specjalnie dla urologów. Nowatorski i wszechstronny system, umożliwiający szybszą diagnostykę. Pozwala uzyskać doskonałą jakość obrazowania.

Pobierz pdf

Plasma Typhoon

Innowacyjne rozwiązanie dla poprawy i zachowania higieny w endoskopii oraz zwiększające bezpieczeństwo Pacjenta. Poprzez perfekcyjne suszenie kanałów endoskopu pozwala zminimalizować ryzyko kontaminacji endoskopu po zakończonym reprocessingu.

Pobierz pdf

 

Nowa głowica robotyczna BK Medical

Nowa, robotyczna głowica stworzona przez BK Medical umożliwia chirurgom większą precyzję oraz efektywność. Niezwykle elastyczna osłona głowicy oraz jej mała średnica ułatwia manewrowanie i nawigowanie w przypadku trudno dostępnych narządów, w ciasnych przestrzeniach oraz pod trudnymi kątami, umożliwiając lepszą wizualizację. Szerokie pole widzenia połączone z doskonałą jakością obrazowania oraz zastosowanie czułego, kolorowego Dopplera umożliwiają tworzenie precyzyjnych obrazów, pozwalając chirurgom dostrzec szczegóły oraz tworzyć precyzyjne obrazy zmian nowotworowych z zastosowaniem obrazowania kontrastowego w czasie rzeczywistym. Głowica ultrasonograficzna bezproblemowo łączy się z TileProTM i wyposażona jest w długi przewód, co ułatwia jej użytkowanie na sali operacyjnej. Może być w pełni zanurzona, co ułatwia jej sterylizację oraz czyszczenie. Ma szerokie zastosowanie w chirurgii robotycznej, zwłaszcza przy zabiegach urologicznych, ginekologicznych oraz chirurgii wątroby, trzustki i dróg żółciowych.

Stent EXIME

Przedstawiamy Państwu EXIME®, tymczasowy (min. 1 miesiąc) stent do prostaty firmy ROCAMED dla pacjentów z ostrym lub przewlekłym zatrzymaniem moczu, oczekujących na zabieg lub tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą zostać poddani operacji.
Stent EXIME® umożliwia pacjentom normalne oddawania moczu, zachowanie aktywności seksualnej i komfort życia codziennego.
Poniżej znajdziecie Państwo film instruktażowy.

Balony 12 miesięczne z możliwością zmiany objętości po implantacji