+48 65 529 36 89 varimed@varimed.pl
Zaznacz stronę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Varimed Sp. z o.o.

W 1990 roku rozpoczęliśmy działalność jako polski dystrybutor koncernu Johnson & Johnson. Niemalże równolegle podjęliśmy współpracę z Pentax Medical jako wyłączny dystrybutor tej marki z autoryzowanym serwisem endoskopów w Lesznie. Przez kolejne lata naszym celem było wyspecjalizowanie się w dziedzinie endoskopii. Szukaliśmy jednak także innych światowych producentów, których jakość chcieliśmy reprezentować. W efekcie poszerzyliśmy nasze portfolio produktów.

NASZA MISJA

Od początku towarzyszy nam idea nawiązywania stabilnej, partnerskiej i długoterminowej współpracy, która jest zorientowana na rozmowę, wsparcie. Oprócz działalności handlowej oraz usługowej, prowadzimy aktywne działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom i personelowi medycznemu obsługującemu nasz sprzęt. Oferujemy stałą opiekę nad pracowniami endoskopowymi poprzez rozwiązania pozwalające na monitorowanie, krok po kroku, stosowanych w nich procedur endoskopowych.

 

Nasza misja „wsparcie dla ekspertów w medycynie” przekłada się na zagwarantowanie lekarzom w Polsce komfortu pracy oraz najwyższej jakości sprzętu medycznego. Pragniemy, aby najnowocześniejsze technologie stosowane w oferowanym przez nas sprzęcie służyły  temu co najcenniejsze – ochronie ludzkiego życia.

30-LETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół przez ponad 30 lat działalności na rynku medycznym zgromadził ogromne doświadczenie. Dzięki temu w codziennej pracy podejmuje szereg działań skutecznie wspierających pracę Służby Zdrowia.

75-OSOBOWY ZESPÓŁ

Działamy w ponad 75-osobowym zespole, podzielonym na pracowników stacjonarnych i mobilnych. Poszczególne działy wzajemnie się uzupełniają, by sprawnie reagować na potrzeby naszych Klientów.

OFERTA

Ofertę kierujemy do lekarzy specjalistów różnych dziedzin. Wraz z produktem przekażemy program kompleksowej obsługi, dzięki której zapewnimy ciągłość użytkowania i sprawne serwisowanie.

W naszej ofercie:

–  endoskopy giętkie,

–  wyposażenie pracowni endoskopowych (m.in. myjnie, szafy),

–  narzędzia endoskopowe ( jedno- i wielorazowe),

–  aparaty ultrasonograficzne,

–  monitory medyczne,

–  oprogramowanie służące archiwizacji danych medycznych,

–  szereg usług związanych z serwisowaniem urządzeń medycznych,

–  szkolenia personelu medycznego.

STABILNA WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszych przedstawicieli mobilnych lub obsługi stacjonarnej. Doradzimy, pomożemy skonfigurować produkt, przygotujemy ofertę oraz pakiet usług.

FINANSOWANIE

Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby każdego z naszych klientów proponujemy zarówno leasing (finansowy i operacyjny), jak i specjalną pożyczkę dla lekarzy. Wspólnie ze znanym i sprawdzonym partnerem – firmą Santander Leasing przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę finansowania naszych produktów.

 ZALETY

  • Minimum formalności i oszczędność czasu – potrzebne będą wyłącznie podstawowe dokumenty potwierdzające prowadzenie  praktyki lekarskiej.
  • Elastyczny system spłaty – harmonogram spłaty rat indywidualnie dostosowany do Państwa  potrzeb i możliwości finansowych.
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia –  szeroki zakres i preferencyjne pakiety ubezpieczeń.
  • Rzetelność oferty i jasne zasady rozliczeń – jasno ustalone warunki oraz wzajemne prawa i obowiązki, które będą zawarte w transparentnej umowie.

PARAMETRY OFERTY

  • Finansowanie w formie pożyczki oraz leasingu
  • Okres finansowania od 12 do 73 miesięcy
  • Udział własny od 0%
  • Uproszczone procedury
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z Biurem Handlowym ( tel. 65 529 36 89, varimed@varimed.pl ). Przekażemy kontakt do  Doradcy, który przygotuje kalkulację warunków finansowych oraz udzieli pomocy przy wyborze najkorzystniejszego wariantu finansowania

 

AUTORYZACJA

INFORMACJA RODO

Administratorem Pana/ Pani/ Państwa danych osobowych jest VARIMED Sp. z o. o. z siedzibą 50-442 Wrocław, ul. Tadeusza Kościuszki 115/4U.
VARIMED Sp. z o. o. oświadcza, że zobowiązuje się do przetwarzania danych osobowych wyłącznie w zakresie i celu przewidzianym w zawartej umowie, zachowania ich w tajemnicy, niewykorzystywania w celach niezgodnych z zakresem i jej celem, ochrony przed przypadkowym lub niezgodnym z prawem zniszczeniem, utratą, modyfikacją, nieuprawnionym ujawnieniem, nieuprawnionym dostępem do danych osobowych oraz ich przetwarzaniem, odbiorcą danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe przechowywane będą zgodnie z obowiązującymi przepisami.