+48 65 529 36 89 varimed@varimed.pl
Zaznacz stronę

Serwis sprzętu medycznego

Jesteśmy firmą zlokalizowaną we Wrocławiu i w Lesznie oferującą profesjonalny serwis sprzętu medycznego wiodących marek: Pentax Medical, BK Medical i Aort. Na rynku działamy z powodzeniem już ponad 30 lat, a zdobyte doświadczenie pozwala nam odpowiadać na wszystkie potrzeby Klientów. Proponowane usługi wyróżniają się wysoką jakością – świadczy o niej m.in. tytuł Certyfikowanego Centrum Napraw Pentax Medical. Każdy serwis endoskopu przebiega zgodnie z wszystkimi wymaganymi przez producenta normami i przeprowadzany jest przez profesjonalistów. Zachęcamy do współpracy serwisowej, która obejmuje między innymi: przegląd gastroskopów, kolonoskopów oraz ultrasonografów. Gwarantujemy wsparcie na najwyższym poziomie i na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Serwis endoskopów

Urządzenia medyczne takie jak endoskop umożliwiają wyjątkowo szeroką diagnostykę oraz podejmowanie leczenia czy przeprowadzanie drobnych zabiegów chirurgicznych. Modele marki Pentax to jedne z najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych sprzętów, które gwarantują medykom precyzję wykonywanych czynności i zdecydowanie przyspieszają wiele procesów diagnostycznych czy leczniczych, ale tylko wtedy, gdy są w pełni sprawne. Oferowany przez naszą firmę serwis endoskopów marki Pentax gwarantuje dostęp do działającego w pełni poprawnie i bezpiecznego dla pacjentów sprzętu medycznego. Podczas nawiązania długofalowej współpracy można liczyć na profesjonalną naprawę zepsutych endoskopów, ale również na fachową realizację czynności konserwacyjnych i kontrolnych. Jako że urządzenia te są bardzo zaawansowane technicznie, serwisem zajmują się specjaliści doskonale znający specyfikację sprzętu, zalecenia producenta i zastosowane w nim rozwiązania technologiczne.

Serwis gastroskopów

Nasze profesjonalne usługi obejmują również naprawę gastroskopów, które także są bardzo złożonymi urządzeniami składającymi się z wyjątkowo różnorodnych elementów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko dobrze współgrające ze sobą i w pełni kompatybilne podzespoły gwarantują lekarzom wysoką jakość diagnostyczną, dlatego oferujemy fachowy i wykonywany przez specjalistów serwis gastroskopów. Korzystamy jedynie z wysokojakościowych części, co gwarantuje niezawodność naprawionych gastroskopów. Nasze działania są w pełni kompleksowe – podejmujemy się drobnych napraw i wymieniamy pojedyncze elementy, które uległy zniszczeniu bądź przekroczyły już swoje limity eksploatacyjne. Oprócz tego realizujemy profesjonalne przeglądy kontrolne i prowadzimy stosowną dokumentację serwisową umożliwiającą sprawne przeprowadzanie nagłych napraw czy regularną wymianę określonych części. Ponadto zajmujemy się serwisem sprzętów medycznych, które wymagają szczegółowej modernizacji.

Serwis kolonoskopów

Kolonoskopia to zabieg diagnostyczny mający na celu kontrolę stanu zdrowotnego jelita grubego. Dlatego wykorzystywany wziernik zakończony elementem z wbudowaną kamerą musi być całkowicie sprawny i bezpieczny, a ponadto konieczne jest, żeby gwarantował wiarygodne rezultaty badawcze. Na oferowany przez firmę Varimed serwis kolonoskopów składają się specjalistyczne usługi obejmujące wymianę wyeksploatowanych części, naprawę całych urządzeń lub ich poszczególnych elementów, czyszczenie i regularną konserwację stanowiącą o bezpieczeństwie wyposażenia. Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych części, wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów świadczymy fachowy serwis i zapewniamy niezawodność użytkowania wyposażenia.

Serwis ultrasonografów

Obrazowanie wnętrza ciała i diagnostyka medyczna za pomocą USG wymagają wykorzystywania najbardziej specjalistycznego i w pełni sprawnego pod względem technicznym wyposażenia. Dlatego serwis sprzętu medycznego jest nieodzowną częścią czynności podejmowanych regularnie przez każdy ośrodek medyczny. Zachęcamy do nawiązania współpracy właśnie z naszą firmą, w ramach której oferujemy naprawy i serwis ultrasonografów obejmujący kompleksowe przeglądy okresowe wykonywane przez inżynierów medycznych znających technologiczną specyfikę urządzeń. Nasze doświadczenie pozwala na szybką identyfikację problemu i wyeliminowanie jego źródła, dzięki czemu urządzenia bardzo szybko są do dyspozycji medyków.