+48 65 529 36 89 varimed@varimed.pl
Zaznacz stronę

Varimed – serwis endoskopów medycznych i ultrasonografów

Varimed Serwis to autoryzowany serwis endoskopów medycznych i ultrasonografów. Nasza Firma, jako jedna z pierwszych w Europie, pozytywnie ukończyła proces certyfikacji zgodny z procedurami i wymaganiami obowiązującymi w PENTAX Medical i tym samym uzyskała tytuł Certyfikowanego Centrum Napraw. Status Serwisu VARIMED jako Certyfikowanego Centrum Napraw jest swoistym znakiem jakości, który zapewnia naszym klientom uzyskanie stałego, wysokiego standardu napraw, zatwierdzonego przez PENTAX Medical. Otrzymany Certyfikat Autoryzacyjny jest potwierdzeniem profesjonalnej postawy oraz umiejętności i potencjału całego zespołu naszej Firmy.

Varimed Serwis tworzy wyspecjalizowany zespół serwisantów stacjonarnych i serwisantów mobilnych, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje podczas szkoleń krajowych i zagranicznych. Zabiegi i diagnostyka przy użyciu endoskopów oraz ultrasonografów obejmują profesjonalne czynności, które umożliwiają wykonywanie specjalistycznych badań w sposób mało inwazyjny, a dzięki temu bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. To urządzenia złożone z wielu istotnych komponentów, które muszą działać bezawaryjnie, aby stanowiły dla lekarza nieocenione wsparcie w codziennej pracy w gabinecie czy szpitalu.
Korzystanie z usług naszego serwisu to gwarancja skuteczności w obszarze: oryginalnych części i niezawodnie wykonanej naprawy.
Chcąc zapewnić najwyższy standard obsługi serwisowej urządzeń medycznych oraz uniknąć opóźnień i przestojów w pracy naszych Klientów, utrzymujemy doskonale wyposażony magazyn sprzętu zastępczego.