+48 65 529 36 89 varimed@varimed.pl
Zaznacz stronę

Jednorazowy bronchoskop
ONE Pulmo™

Leczenie chorób układu oddechowego

BEZ KOMPROMISÓW

PENTAX Medical ONE Pulmo™

Bronchoskop jednorazowego użytku z doskonałą wydajnością ssania i o wysokiej jakości obrazu HD

Wysoka jakość leczenia bez kompromisów

PENTAX Medical ONE Pulmo™ zapewnia sterylność wraz z imponującym obrazowaniem w jakości HD. Takie cechy ONE Pulmo™ pozwalają rozszerzyć możliwości zastosowań klinicznych poza standardowy zakres jednorazowego użytku. Duży kanał roboczy zapewnia do 50% wiekszą wydajność ssania i umożliwia szybką i skuteczną opiekę nad pacjentem.

Cechy

ONE Pulmo™

Moc ssania

ONE Pulmo to jednorazowy bronchoskop giętki o doskonałej mocy ssania. Dostępny w różnych średnicach

Jakość

ONE Pulmo zapewnia sterylność wraz z imponującym obrazowaniem w jakości HD

Ergonomia

Ten jednorazowy przenośny bronchoskop zapewnia wygodną obsługę i najlepszy w swojej klasie kąt wychylenia końcówki dystalnej

Wydajność

Jednorazowe endoskopy eliminują czas oczekiwania pomiędzy zabiegami, zwiększając wydajność pracowni bronchoskopowej czy OIOM

Bezpieczeństwo

Sterylnie zapakowany bronchoskop jednorazowego użytku pozwala wykluczyć niebezpieczeństwo wystąpienia zakażeń krzyżowych

Wyjątkowa ergonomia pracy

Urządzenie PENTAX Medical ONE Pulmo™ zostało zaprojektowane z myślą o naśladowaniu ergonomii endoskopu wielokrotnego użytku. Gwarantuje wygodna obsługę oraz najlepszy w swojej klasie kąt wychylenia końcówki, bez konieczności zmiany techniki pracy lekarza. Zarówno manewrowanie, jak również wprowadzanie urządzenia jest łatwe i intuicyjne, co zapewnia bezproblemową obsługę.

Uproszczona organizacja pracy

Sterylnie zapakowane bronchoskopy są gotowe do użycia w dowolnym miejscu i czasie, co pozwala na szybsze przeprowadzenie zabiegu w nawet najbardziej pilnych przypadkach. Jednorazowe endoskopy eliminują czas oczekiwania pomiędzy zabiegami, upraszczając ogólny przebieg pracy i zwiększając wydajność pracy.

Poznaj ONE Pulmo™ bliżej

Jednorazowy bronchoskop ONE Pulmo™

od Pentax Medical to przełom w opiece pulmonologicznej. Podstawowym wyróżnikiem jest doskonała wydajność ssania i wysoka jakość obrazu HD.

Czas pandemii Covid 19 zwrócił szczególną uwagę producentów sprzętów medycznych na konieczność poszukiwań nowych rozwiązań w dziedzinie diagnozy i leczenia dróg oddechowych. Zmaksymalizowanie bezpieczeństwa oraz efektywności leczenia w szczególności pacjentów wysokiego ryzyka, wymagających natychmiastowej opieki stało się celem nadrzędnym.

 

Bronchoskopowe procedury na SOR-ach wymagają ciągłego dostępu do gotowych i sterylnych bronchoskopów. Bronchoskopy jednorazowego użytku nie tylko zapewniają bezpieczeństwo zabiegów, lecz także stanowią doskonałe uzupełnienie istniejącej bazy bronchoskopów, które są do dyspozycji lekarzy.

Z pomocą aparatów jednorazowego użytku można zastosować uproszczone procedury postępowania w nagłych przypadkach.

Bronchoskop jednorazowy ONE Pulmo™ umożliwia szpitalom podejmowanie działań na najwyższym poziomie higieny, efektywności, przy czym jest dostępny od razu. Zapewnia wysoką jakość bez kompromisów.

Jednorazowy bronchoskop to:

– większa sterylność

– obraz HD wysokiej jakości, wykraczający ponad standard jednorazowych endoskopów

– duży kanał roboczy, zapewniający 50% większą wydolność ssania w porównaniu z aparatami o podobnej zewnętrznej średnicy

– doskonała ergonomia

– najlepsze w swojej klasie wartości wygięcia końcówki

Bronchoskop jednorazowego użytku to możliwość szybkiej, komfortowej i efektywnej opieki nad pacjentem.

Sterylnie zapakowane endoskopy są gotowe do użycia o każdym czasie i w każdym miejscu. Umożliwiają szybkie udzielenie pomocy narażonym na niebezpieczeństwo pacjentom, oszczędzając czas na manualną sterylizację, skracając czas oczekiwania pomiędzy zabiegami.

Podczas powstawania bronchoskopu ONE Pulmo™ specjaliści zespołu Pentax Medical, nie tylko konsultowali się z ekspertami, ale także konstruowali prototypy, oceniali ich funkcje oraz działanie podczas zabiegów i wciąż usprawniali model jednorazowego bronchoskopu.

W wyniku tego procesu, powstał użyteczny, bezpieczny i klinicznie istotny produkt, który wciąż jest rozwijany dzięki nieustannej analizie badań pacjentów, doświadczenia lekarzy używających endoskopu.

Bronchoskopia jest obszarem badań związanych z wysokim ryzykiem infekcji. Stąd konieczność ciągłego poszukiwania rozwiązań obniżających ryzyko, zwiększających parametry sterylności. Jednorazowe narzędzia oraz sprzęty są odpowiedzią na potrzeby zabiegów bronchoskopowych. Endoskopy jednorazowe są gotowe do działania bez potrzeby sterylizacji i nie podlegają procesom dezynfekcji jak tradycyjne endoskopy.

Zastosowanie jednorazowego bronchoskopu:

 

– oddziały intensywnej terapii, SOR, zabiegi bronchoskopowe

– diagnostyka i leczenie dróg oddechowych – intubacja, biopsja, oczyszczanie dróg oddechowych

– implantacja/ zakładanie protez dróg oddechowych

– anestezjologia

Zalety bronchoskopu jednorazowego ONE Pulmo:

 

– sterylna bronchoskopia

– natychmiastowa gotowość do zabiegu

– zminimalizowane ryzyko infekcji

– doskonałe parametry urządzenia

– wysoka jakość obrazowania

– doskonała jakość ssania

– wyjątkowa ergonomia pracy

– ekonomia rozwiązania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – 65 529 36 89