+48 65 529 36 89 varimed@varimed.pl
Zaznacz stronę

Varimed Sp. z o.o.

Wiodący dostawca wysokiej klasy sprzętu medycznego, wyłączny dystrybutor globalnych marek medycznych oraz Autoryzowany Serwis sprzętu endoskopowego firmy PENTAX Medical oraz urządzeń USG firmy BK Medical zatrudni pracownika na stanowisko:

Mobilny Serwisant Sprzętu Medycznego

Twój zakres obowiązków

  • Praca mobilna w terenie
  • Wykonywanie przeglądów
  • Diagnozowanie usterek
  • Instalacja nowego sprzętu medycznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dyspozycyjność
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem
  • Konsekwencji i skuteczności działania
  • Zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B plus praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1 kV kategorii E lub D

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, komputer, telefon
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Szansę na rozwój zawodowy poprzez liczne szkolenia w tym również zagraniczne
  • Możliwość awansu

Poszukujemy

  • Mobilnego Serwisanta Sprzętu Medycznego
  • Region obejmujący województwo: pomorskie, zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Gdańsk/Trójmiasto
Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Narzędzi Endoskopowych

  • Zakres obowiązków wynikający z charakteru stanowiska

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, biologiczne, medyczne)
  • Prawo jazdy kategorii „B”
  • Duża samodzielność (wymagane kompetencje w tym zakresie), bieżące raportowanie do przełożonego
  • Przedsiębiorczość, konsekwencja, dyspozycyjność, niezbędna gotowość do częstych podróży służbowych
  • Doświadczenie w branży sprzętu medycznego oraz znajomość procedur zamówień publicznych
  • Prezentacja sprzętu medycznego, uczestniczenie w procedurach medycznych (w tym klinicznych) itd.
  • Zarządzanie podległym terenem w zakresie realizacji planu sprzedaży szkoleń, konferencji, koncepcji rozwoju
  • Aktywna współpraca z przedstawicielami innych działów
  • Realizacja powierzonych planów sprzedażowych oraz strategicznych dla firmy, stały kontakt z przełożonym w tym zakresie
  • Doświadczenie w handlu

  • Umowę o pracę, po okresie próbnym – na czas nieokreślony
  • Pracę na samodzielnym stanowisku z dużymi możliwościami rozwoju kompetencji
  • System wynagrodzeń: podstawa + prowizja uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
  • Pakiet specjalistycznych szkoleń

Poszukujemy

  • Przedstawiciela Handlowego ds. Sprzedaży Narzędzi Endoskopowych
  • Region obejmujący województwo: małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie