UWAGA! Ten serwis może używać cookies do ulepszenia swojego działania.

Akceptuję

Przeglądy i konserwacje sprzętu

Ustawa o wyrobach medycznych z 20 maja 2010 r. istotnie zmieniła obowiązujące dotychczas przepisy w zakresie norm użytkowania wyrobów oraz procesu serwisowania. Zgodnie z nią, wszystkie wyroby medyczne będące na wyposażeniu zakładu opieki zdrowotnej muszą być konserwowane i używane zgodnie z przewidzianym zastosowaniem. Ustawa zabrania użytkowania wyrobów, które nie mają aktualnego przeglądu serwisowego. Profesjonalne przeglądy urządzeń medycznych są bardzo ważne, gdyż ich brak zobowiązuje Użytkowników do poniesienia odpowiedzialności za ewentualne incydenty medyczne mogące spowodować uszczerbek na zdrowiu pacjenta..

 

Nasi serwisanci dysponują szeroką wiedzą techniczną oraz merytoryczną zdobywaną na międzynarodowych szkoleniach oraz doświadczenie poparte wieloma naprawami. Dzięki ich wsparciu będziecie mogli Państwo bez problemowo i efektywnie korzystać z sprzętu medycznego. Nasi pracownicy nie tylko dokonają oceny stanu technicznego urządzeń ale również poinformują o możliwościach rozbudowy pracowni, sprzętu czy przeprowadzą szkolenie z obsługi oraz użytkowania. Wczesne wykrycie zużywania części eksploatacyjnych oraz mechanicznych pozwoli na optymalizację kosztów użytkowania oraz przyszłych usterek.

Rozwój nauki sprzyja wprowadzaniu innowacji technicznych, zwłaszcza w zakresie urządzeń medycznych. Elektroniczny sprzęt medyczny, wykorzystywany zarówno w leczeniu, jak i w diagnostyce, może jednak stanowić potencjalne zagrożenie dla pacjentów i personelu. A zatem w trosce o bezpieczeństwo Państwa sprzętu, personelu i pacjentów nasza firma nabyła wysoce specjalistyczne urządzenia diagnostyczno-pomiarowe m.in. renomowanej firmy GOSSEN METRAWATT - SECULIFE ST, sprawdzające sprzęt pod względem normy bezpieczeństwa EN 60601 dotyczącej elektrycznych urządzeń medycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie określić stan bezpieczeństwa technicznego Państwa aparatury medycznej.

Przegląd jednego urządzenia trwa ok. 45-60min w zależności od jego kondycji. W zależności od Państwa lokalizacji prosimy o kontakt z serwisantem odpowiedzialnym za dany obszar w celu umówienia wizyty