UWAGA! Ten serwis może używać cookies do ulepszenia swojego działania.

Akceptuję

Naprawy

W naszym serwisie dokonujemy kompleksowych napraw sprzętu medycznego, zarówno tych małych jak i dużych. Gwarancja na 6 miesięcy to obszerny pakiet korzyści mający zapewnić spełnienie wysokich norm dotyczących obsługi posprzedażnej i pomocy klientowi. Dzięki gwarancji na serwis, gdy wybierasz oryginalne akcesoria, zyskujesz spokój ducha na wiele lat. Możesz mieć całkowitą pewność, że wszystkie naprawy wykonywane będą zgodnie z wymogami najwyższych norm jakości.

Wybierając nasz serwis macie Państwo pewność, że usługa wykonana poprawnie przez profesjonalnie wyszkolony personel, który co najmniej kilka razy do roku bierze udział w szkoleniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Stosujemy tyko oryginalne części producenta, które przechodzą rygorystyczne testy jakości w fabrykach producenta oraz w naszym serwisie. Zamienniki stosowane przez konkurencje są oferowane w niższych cenach z racji produkcji poza Unia Europejską, gdzie zasady jakości towaru nie są tak skrupulatnie przestrzegane.

Jesteśmy polską firmą znającą realia rynku, a przez długie lata obecności w placówkach medycznych posiadamy kadrę serwisantów stacjonarnych oraz mobilnych, którzy przełożyli wiedzę zdobytą na szkoleniach na praktykę w serwisowaniu sprzętu endoskopowego.

Kupując naszą usługę, nie zawieracie Państwo tylko kontraktu, ale zdobywacie pewność i zaufanie że sprzęt w Państwa firmie będzie fachowo serwisowany oraz skrupulatnie sprawdzony pod względem jakości przed opuszczeniem naszej firmy.

Pobierz pliki:

- szablon/formularz zgłoszeniowy

- formularz reklamacyjny

- formularz/szablon: „Urządzenie nie zdezynfekowane” („Proszę o zabezpieczenie dokumentów wysyłanych w walizce”)

- szablon paszportu,

- ogólne warunki gwarancji

- formularz z informacją o myciu i dezynfekcji

- UPS zamów kuriera

- lista środków do mycia i dezynfekcji