Biopsja fuzyjna

biopsja-fuzyjna

BIOPSJA bkFusion – PRECYZJA – SKUTECZNOŚĆ - BEZPIECZEŃSTWO

Zaawansowane połączenie obrazowania ultrasonograficznego z badaniem rezonansem magnetycznym, pozwala na dokładniejsza diagnostykę podczas biopsji prostaty. System bkFusion to zintegrowane systemy ultrasonograficzne bk3000 lub bk5000 z najlepszym oprogramowaniem do analizy obrazów MRI. Pozwoliło to na osiągniecie nieporównywalnej jakości obrazowania z usprawnionym intuicyjnym interfejsem użytkownika. W efekcie uzyskano innowacyjny, bardzo zaawansowany technologicznie system biopsji fuzyjnej o ogromnej skuteczności, który pozwala na lepsze zidentyfikowanie badanych zmian, a jednocześnie na zmniejszenie ryzyka przeoczenia guzów o znacznym stopniu zaawansowania oraz guzów o niskim stopniu zaawansowania w celu prowadzenia ich aktywnej obserwacji. Potwierdzają to wyniki wykonywanych biopsji.

SZYBKO I INTUICYJNIE

bkFusion zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę a procedura biopsji trwa tyle samo co standardowa biopsja i wykonywana jest tą samą, dobrze znaną wśród urologów techniką.
bkFusion umożliwia wykonanie biopsji przezodbytniczej jak i przezkroczowej.

PEŁNA KONTROLA

Urolog utrzymuje pełną kontrolę nad całą procedurą . Może swobodnie regulować wzmocnienie i głębokość obrazowania lub zmieniać płaszczyzny skanowania prostaty tak, by jeszcze precyzyjniej zlokalizować zmianę i wykonać biopsję.

bkFusion umożliwia wykonanie biopsji przezodbytniczej jak i przezkroczowej.

003 Integrated Fusion 9018 0115 newgui lap feb193

 002 bkFusion targeted biopsy randomsampling

USG I FUZJA W JEDNYM KOMPAKTOWYM URZĄDZENIU

bkFusion - wiodące na rynku systemy do obrazowania ultrasonograficznego w urologii bk3000 lub bk5000 zostały zintegrowane z najlepszym, dostępnym oprogramowaniem do wizualizacji, analizy i planowania biopsji fuzyjnej MRI-USG. W ten sposób powstał kompaktowy system pokazujący jednocześnie na jednym monitorze obraz z rezonansu magnetycznego oraz obraz w czasie rzeczywistym z badania ultrasonograficznego.

 

„Predictive Fusion” NOWY STANDARD W BIOPSJI FUZYJNEJ PROSTATY?

Predictive Fusion™ to unikalna technologia, dostepna jedynie w bkFusion, która umożliwia precyzyjne dopasowanie konturów MRI z obrazem USG. Dzięki Predictive Fusion™ Urolog ma możliwość dopasowania konturów w czasie rzeczywistym na każdym etapie wykonywania biopsji a także dostrojenia zakresu wzmocnienia, głębokości oraz zmiany płaszczyzny obrazowania bez konieczności dokonywania ponownej kalibracji.
Predictive Fusion™ zwiększa nie tylko precyzję i skuteczność biopsji ale także znacznie skraca czas wykonania procedury.
Predictive Fusion™ to zaawansowana technologia, która ulepsza proces obrazowania i zwiększa dokładność konsolidacji skanów MRI z obrazami ultrasonograficznymi, poprzez wyeliminowanie konieczności naniesienia konturów prostaty na obraz ultrasonografu. Pozwala również na dopasowanie poziomu wzmocnienia, głębi oraz obsługiwanie różnych przekrojów (poprzecznego, strzałkowego oraz sidefire i endfire) bez potrzeby ponownej kalibracji urządzenia. Predictive fusion pozwala na dopasowanie oraz korektę potencjalnych błędów w obrazowaniu przed wykonaniem biopsji. Wpisuje się w schemat tradycyjnej biopsji, dodatkowo ulepszając go poprzez wprowadzenie kilku dodatkowych kroków; tworząc przy tym fuzję, której możesz zaufać.

 

ŚWIATOWEJ KLASY TECHNOLOGIA W PAŃSTWA GABINECIE

Pacjenci przychodzą do Państwa, ponieważ Wam ufają. System bkFusion daje pewność uzyskania odpowiedzi diagnostycznej dzięki zastosowaniu przełomowej technologii zwanej „Predictive Fusion”, która teraz jest dostępna dla każdego gabinetu lekarskiego.